Meble na wymiar Wrocław

Meble na wymiar i indywidualne zamówienie. Meble loftowe i meble industrialne.

meble industrialne

Meble industrialne

Meble industrialne dla wymagających Klientów, zarówno właścicieli firm i salonów usługowych oraz dla Klientów indywidualnych. Wszystkie nasze projekty, to indywidualne projekty pod konkretne oczekiwania, potrzeby i gust.

Meble na wymiar i indywidualne zamówienie mogą zostać wykonane z kompilacji dowolnych materiałów, takich jak drewno klejone, stal, aluminium, a nawet szkło. 

Meble loftowe

Klimatyczne meble loftowe dla właścicieli firm, salonów usługowych oraz dla Klientów indywidualnych. Każdy projekt to osobne zamówienie, historia i potrzeby. Projektujemy meble na wymiar dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

Projektowane przez na meble mogą być wykonane z dowolonych materiałów w zależności od potrzeb i wystroju pomieszczenia. Nasze meble mogą zostać wykonane z drewna klejonego, stali, szkła lub aluminium.

meble loftowe wrocław

MEBLE NA WYMIAR WROCŁAW

MEBLE NA WYMIAR I INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE WE WROCŁAWIU

Projektujemy meble na wymiar i indywidualne zamówienie, będące odzwierciedleniem potrzeb naszych Klientów. Cenione w naszej ofercie meble loftowe oraz meble industrialne cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony salonów usługowych, takich jak barberzy, fryzjerzy, hotele, a nawet restauracje. Do grona naszych Klientów nierzadko dołączają również Klienci indywidualni gustujący w określonych formach wystroju wnętrz. Stawiający na jakość, bez ograniczeń i kompromisów.

Co ważne, działamy bez pośredników i kompleksowo. To znaczy, że każdy etap realizacji zamówienia wraz z montażem mebli jest nadzorowany przez nasza markę. Dzięki temu oszczędzasz czas, pieniądze i niepotrzebne nerwy na czas remontu.

Meble industrialne na wymiar

Tworzymy i montujemy również meble industrialne. Na wymiar i indywidualne zamówienie. Wykonywane przez nas meble cechują się wysoką jakością, odpornością i nietuzinkowym klimatem. Zastosowane rozwiązania jak i formy wykończenia ustalane są każdorazowo z naszymi Klientami. W zakresie projektowania istnieje pełna dowolność. Jeśli lubujesz industrialny klimat pomieszczeń, wówczas nasze meble mogą uzupełnić ich wyjątkowy klimat.

Meble loftowe na wymiar

Meble o charakterze loftowym to propozycja dla wszystkich osób preferujących taki klimat wykończenia. Nasze realizacje skupiają się na odzwierciedleniu potrzeb naszych Klientów w zależności od charakterystyki prowadzonego lokalu usługowego lub wariantu wykończenia domu, a nawet mieszkania. Realizowane przez nas projekty mebli na wymiar przeprowadzane są przez naszą firmę na każdym etapie zamówienia. Od darmowych i niezobowiązujących pomiarów, po projekty, wykonanie i montaż mebli na nieruchomości naszego Klienta.

Nasze meble montujemy we Wrocławiu i okolicy

Zwieńczeniem projektowania naszych mebli jest ich montaż. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje miasto Wrocław i okolice. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas meble montujemy osobiście w nieruchomościach naszych Klientów, odpowiadając za jakość i komplementarność procesu zamówienia. Nie wykluczamy montażu mebli na terenie innych miast, dlatego też skłaniamy do składania zapytań ofertowych. Jeśli szukasz mebli na wymiar, znajdziesz je u nas!

Napisz do nas =)