Projekty na specjalne zamówienie

Ręcznie robione lampy, metaloplastyka, kowalstwo artystyczne, sztukateria.

projekty na zamówienie

Lampy i oświetlenie

Ręcznie robione lampy i oświetlenie. Z powodzeniem możemy uznać ten element oferty za niezwykle zindywidualizowany wariant artystycznej pracy pod specjalne zamówienie. Nasze lampy to w pełni indywiudalne projekty oświetlenia do domu, wykonywane w dowolnej formie i z rozmaitych materiałów.

Jeżeli masz pomysł na lampę, której na próżno szukasz w standardowych sklepach z oświetleniem, zgłoś się do nas. U nas „sky is the limit”.

Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka

Ręcznie wykonywane stalowe elementy z dbałością o każdy detal. Cuda, które powstają ze stopów żelaza przez prawdziwego artystę z międzynarodowymi uprawnieniami konserwatora zabytków.  Wykonujemy wyłącznie elementy pod indywidualne zamówienie. A jakie?

Zgodnie ze sztuką są to projekty kreślarskie i wykonywane ręcznie, kute elementy, prawdziwe arcydzieła. Mogą to być zarówno małe detale, jak również barierki, balustrady, schody, przęsła ogrodzeniowe, całe ogrodzenia, furtki, stoliki, lampy, łóżka, a nawet meble. Często takie elementy łączone są z innymi naturalnymi materiałami, takimi jak drogi kamień, drewno, albo szkło.

Metaloplastyka wrocław
Sztukateria wrocław dolnośląskie

Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna, konserwacja zabytków

Prawdziwa sztukateria, wykonywana ręcznie przez artystów – mistrzów i konserwatorów zabytków z międzynarodowymi uprawnieniami, z doświadczeniem przy renowacji pałaców, dworków i zabytkowych willi. 

Jeśli chcesz się wyróżnić, nadać swojej nieruchomości nietuzinkowego klimatu i mieć pewość, że stawiasz na ręcznie wykoywaną, precyzyjną i solidną pracę, to jesteś w dobrych rękach. Nasi specjaliści podejmą się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia. Czy to we wnętrzu pomieszczeń, jak i na elewacji.

Okna, drzwi, systemy osłonowe, a może bramy przemysłowe?

Nie jesteśmy specami od wszystkiego, bo takie firmy nie istnieją. Niemniej, przez lata doświadczenia i pracy z Klientami, zbudowaliśmy pokaźną siatkę partnerów biznesowych, których produkty i usługi możemy zarekomendować. A które mogą być Tobie bardzo potrzebne.

Napisz więc do nas jeśli szukasz drzwi (zewnętrznych i wewnętrznych), okien, bram przemysłowych czy systemów osłonowych. Wspólnie z naszymi partnerami możemy zapewnić jeszcze większą skalę działania, co dodatkowo odciąży Cię od zbędnego i ryzykownego wyboru wykonawcy, odnośnie prac związanych z wykończeniem Twojego domu, mieszkania lub firmy.

Ogrodzenia stalowe
Zadaszenia ogrodowe
Ogrodzenia aluminiowe wrocław

Nasze projekty i realizacje

Sprawdź co robimy.

Zadzwoń już dziś

ZAMÓWIENIA SPECJALNE

Kto pyta, nie błądzi. Więc warto pytać!

Poza naszą standardową ofertą skierowaną na określone potrzeby naszych Klientów, oferujemy wspracie i rekomendacje dla firm, które mogą być potrzebne w wykończeniu Twojej nieruchomości.

Jeśli więc możemy Ci pomóc, chętnie to zrobimy. Powiedz czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą jeśli to tylko będzie w zasięgu naszych możliwości.

Oferta na ręcznie kute elementy i metaloplastykę, lampy, sztukaterię, okna, drzwi, bramy przemysłowe, bramy segmentowe i inne.

Zadzwoń do nas:

+48 576 573 380

ZAMÓWIENIA SPECJALNE

FAQ

Ile kosztują takie specjalne projekty?

Jak pewnie się domyślasz, aby poznać stawki i nasze możliwości, najpierw musisz podać nam więcej szczegółów.

Co jeszcze możecie zaproponować?

Naszą ofertę widzisz na stronie. Jeśli jednak pytasz o usługi dodatkowe, które znajdziesz wśród naszych partnerów to będzie to zdecydowanie szeroki wybór okien, drzwi, żaluzji, fasad, bram przemysłowych i segmentowych, szyb, ogrodów zimowych i temu podobnych rozwiązań.

Czy obsługujecie wyłącznie Wrocław?

Wszystko jest kwestią potrzeb i ustaleń. Odezwij się i być może zjawimy się również u Ciebie, choćby na drugim końcu Polski.

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA, INDWIDUALNE PROJEKTY

LISTA DODATKOWYCH USŁUG NA ZAMÓWIENIE

Okna

Ogromnt wybór okien w rozmaitych kolorach i kształtach wraz z montażem. Dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne o najlpeszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów w Polsce. Zamówienia realizowane z opcją montażu w Twojej nieruchomości.

Metaloplastyka i kowalstwo artystyczne

Ręcznie kute elementy o rozmaitych kształtach i przezaczeniu. Od atrakcyjnych i upiększających przestrzenie detalów i elementów dekoracji, po funkcjonalne meble, a nawet całe ogrodzenia i dodatki na posesji.

Sztukateria wewenętrzna i zewnętrzna, konserwacja zabytków

Ręcznie wykonywana, precyzyjna i elegancka sztukateria o zastosowaniu zewnętrznym i wewnętrznym, wykonana przez konserwatorów zabytków o międzynarodowych uprawnieniach.

Lampy i oświetlenie

Ręcznie wykonywane lampy i elementy oświetlenia.

Bramy segmentowe i przemysłowe

Bramy segmentowe i przemysłowe dla Klientów biznesowych. Dla hal i dużych konstrukcji.