Meble industrialne Wrocław

Meble w stylu industrialnym. Meble na wymiar i indywidualne zamówienie z montażem we Wrocławiu.

meble industrialne wrocław

Meble industrialne na wymiar z montażem we Wrocławiu

Projektujemy, budujemy i montujemy meble industrialne na wymiar oraz na zamówienie z montażem we Wrocławiu. W ten właśnie sposób spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych Klientów, trafiając w ich potrzeby, gust i oczekiwania.

Nie posiadamy gotowych mebli, ponieważ tworzone przez nas konfiguracje realizowane są indywidualnie dla każdego Klienta.

Meble industrialne ze stali, szkła, drewna klejonego lub aluminium

Tworzone przez nas meble industrialne możemy wykonać praktycznie z dowolnego materiału. W zależności od stylu i aranżacji wnętrza, może być to aluminium, szkło, stal lub drewno klejone. Działając w ten sposób jesteśmy w stanie nadać pomieszczeniom niespotykany klimat, zachowując jednocześnie funkcjonalność lokalu.

Oferowane przez nas meble industrialne budujemy zawsze pod życzenie Klienta i na indywidualne zamówienie. A w dodatku jesteśmy autonomiczni na każdej płaszczyźnie, bo działamy bez pośredników.

meble industrialne wrocław
meble industrialne wrocław

Ręcznie kute

industrialne meble

Dla Klientów poszukujących ekstrawaganckich i nietuzinkowych rozwiązań, którzy stawiają na designerskie projekty, mamy rozwiązanie w postaci ręcznie kutych elementów

Wykonane w ten sposób meble, nabierają dodatkowego i unikatowego charakteru. Bez względu na wybór docelowego rozwiązania, wszystkie nasze meble są robione ręcznie.

Ogrodzenia stalowe
Zadaszenia ogrodowe
Ogrodzenia aluminiowe wrocław

Nasze projekty i realizacje

Sprawdź co robimy.

MEBLE INDUSTRIALNE WROCŁAW

Meble industrialne na wymiar i zamówienie. Zadzwoń, by poznać orientacyjną wycenę.

Jeśli nasze realizacje trafiły w Twój gust i oczekiwania, a przy okazji doceniasz nasze 20 letnie doświadczenie, które zebraliśmy na Niemieckim i Polskim rynku, zgłoś się do nas. Jesteśmy przekonani, że tego nie pożałujesz.

Zadzwoń do nas, by poznać szacunkową wycenę i termin realizacji. Czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń do nas:

+48 576 573 380

NAJCZĘSTSZE PYTANIA DOTYCZĄCE MEBLI INDUSTRIALNYCH

FAQ

Z jakich materiałów robicie Wasze meble industrialne?

Bazujemy na aluminium, drewnie klejnonym, stali lub szkle.

Czy montujecie zaprojektowane przez Was meble we Wrocławiu?

Tak, oczywiście.

Robicie meble na wymiar czy macie gotowe produkty?

Wszystkie nasze projekty są nastawione na indywidualne zlecenia. Nie mamy gotowych zestawów mebli.

MEBLE INDUSTRIALNE

PROJEKTUJEMY, TWORZYMY I MONTUJEMY MEBLE INDUSTRIALNE  WE WROCŁAWIU I OKOLICY

Szukasz firmy z Wrocławia, która wykonuje meble industrialne na wymiar? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. Projektujemy meble industrialne na zamówienie naszych Klientów. Nie posiadamy gotowych rozwiązań, bo każdy projekt to zupełnie inne oczekiwania, gust i preferencje.

Działamy kompleksowo od darmowej i niezobowiązującej wyceny, po doradztwo, projekt, produkcję oraz docelowy montaż mebli. Taki sposób funkcjonowania naszej marki pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, czas i zapewne nerwy, które dość często potrafią być dość mocno zszargane w sytuacji, kiedy proces ten rozdzielony jest na kilka podmiotów. W projektowaniu naszych mebli industrialnych korzystamy z takich materiałów jak drewno klejone, szkło, aluminium, a nawet stal. Wszystkie projekty to ręczna robota pod wymiar i indywidualne zlecenie naszego Klienta. Jeżeli więc szukasz firmy która wykona dla Ciebie meble na zamówienie i pod konkrety wymiar oraz oczekiwania, to rozważ nasz zespół.

Meble w stylu industrialnym z montażem we Wrocławiu

Nie uznajmy półśrodków i kompromisów, a nadrzędnym celem naszych realizacji jest zadowolenie naszych Klientów. Możliwe jest to dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu i towarzyszącemu mu profesjonalizmowi oraz rzetelności. W zakresie projektowania mebli industrialnych nie mamy ograniczeń, a w procesom ich powstawania towarzyszy pełna dowolność.

Przypominamy, że obsługiwany przez nas rejon to Wrocław i jego sąsiednie okolice. Odezwij się do nas, poproś o niezobowiązującą wycenę i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Przekonaj się, że warto nam zaufać, tak więc serdecznie zapraszamy!