O nas

Kilka słów o działalności MH Project

ławy i krzesła industrialne

BLISKO 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Wiele realizacji w Polsce i na terenie Niemiec

Jako marka MH Project zbieraliśmy doświadczenie w ramach prowadzonych realizacji na terenie Niemiec i w naszej rodzimej Polsce.

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i montażu ogrodzeń i szeroko pojętych konstrukcji. W tym również mebli.   Bez względu na charakter projektu, zawsze bazujemy na indywiudalnym zakresie prac, nastawionym na spełnienie oczekiwań naszego Klienta. Nie znajdziesz u nas gotowych rozwiązań.

A co najważniejsze, działamy kompleksowo i bez pośredników. A w ten sposób oszczędzasz czas, pieniądze i zapewne niepotrzebny stres.

  • Nogrodzenia i furtki
  • Nbramy wjazdowe
  • Nzadaszenia balkonu, tarasu, pergole i ogrody zimowe
  • Nschody zewnętrzne i podesty
  • Nmeble loftowe i industrialne

Indywidualne podejście

i projekty szyte na miarę oczekiwań

Nie znajdziesz u nas gotowych rozwiązań. Stawiamy wyłącznie na indywidualne realizacje i projekty. Działając w ten sposób, nasi Klienci nie muszą godzić się na jakiekolwiek kompromisy, ponieważ wszystkie nasze działania są wyłącznie spełnieniem ich oczekiwań. W myśl zasady, nasz Klient, nasz Pan.

Brak pośredników

Pewnie wiesz, że sporo firm bazuje na podwykonawcach.  Co jest absolutnie zrozumiałe. Niestety, za takie standardy najczęściej płacą jednak Klienci. W naszej firmie jesteśmy w 100% autonomiczni, dlatego też nasi Klienci oszczędzają pieniądze na budowie, montażu i realizacji. A nierzadko również na czasie i niepotrzbnych zmartwieniach.

meble loftowe
Metaloplastyka wrocław

Kompleksowa oferta i usługi

Jak już pewnie widzisz, nasza oferta została skomponowana w taki sposób, aby zakres świadczonych usług nie wymagał poszukiwania dodatkowych wykonawców.

Jeżeli chcesz wykończyć swój dom, firmę czy mieszkanie, sporą część fundamentalnych prac, możesz zrealizować z nami. Co niewątpliwie wpłynie na dodatkowe rabaty i zniżki.

ZADZWOŃ D NAS

Poproś o ofertę, zapytaj o pomiary, terminy i wycenę specjalnie dla Ciebie!

Zadzwoń do nas, a jeśli nie masz czasu, zostaw wiadomość i napisz czego potrzebujesz. Odpiszemy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Gwarantujemy darmowe i niezobowiązujące pomiary oraz wyceny. Dowiedz się więcej.

Zadzwoń do nas:

+48 576 573 380